پزشک آنلاینوالدینی که سن نوزادشان کمتر از یک ماه است و به علت زردی ,عفونت و یا ... لازم است در بیمارستان بستری بشود و تمایل دارند پزشک معالج نوزادشان دکترعادل حیدری نژاد باشد , می توانند با مراجعه به بخش ان آی سی یو بیمارستان تریتا , درخواست خود را مطرح کنند تا بعد از هماهنگی , نوزاد آن ها در سرویس درمانی دکتر حیدری نژاد بستری بشود .

آدرس : تهران: بزرگراه همت غرب،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان , بیمارستان تریتا

دلار , آیا بهترین سرمایه گذاری در ایران است؟

دلار , آیا بهترین سرمایه گذاری در ایران است؟

ویرایش: 1397/9/9
نویسنده: m

دلار , آیا بهترین سرمایه گذاری در ایران است؟
نتیجه تصویری برای ‪instagram‬‏

این روزها همه جا صحبت از مشکلات اقتصادی و گرفتاری های مردم است.با هر کسی که صحبت می کنید در مقام یک کارشناس اقتصادی ! به شما مشاوره می دهد که مثلا چطور سرمایه خودت را بتوانی بالا ببری یا حتی حفظ کنی.   ولی مشکل اینجاست آیا می شود به هر توصیه ای اطمینان کرد؟

عده ای معتقدند پول را باید در بانک نگهداشت.عده ای دیگر فکر می کنند اگر زمین یا آپارتمان بخرند سود می کنند و بقیه هم ....     ولی می خواهم توصیه ای به شما بکنم که همیشه من را دعا کنید .

اگر تا اینجا مشتاق شده اید بدانید آن دیگر چه توصیه ایست پس در ادامه همراه من بمانید .گر قرار باشد راهنمایی شوید، باید گفت بهترین سرمایه گذاری روی بازار مسکن نیست. بازار بورس هم نیست. قطعاً خرید دلار و ارز هم نمی تواند باشد.    

  نتیجه تصویری برای سلامتی

پاسخ این سؤال فقط یک چیز است.سرمایه گذاری روی سلامت خود.

      نتیجه تصویری برای سرمایه گذاری  

با سرمایه گذاری روی مسکن می توان ثروت زیادی به دست آورد. سرمایه گذاری صحیح در بازار بورس و یا راه اندازی یک کسب و کار حساب شده نیز می توانند منافع چشمگیری برایتان داشته باشند. اگر روی سلامت خودتان سرمایه گذاری نکرده باشید هیچ یک از اینها به دردتان نخواهند خورد.

        نتیجه تصویری برای دلاربهترین سرمایه گذاری دلار نیست:

اگر قرار باشد به زندگی ادامه ندهید، دارایی های تان دیگر چه معنایی برای شما خواهند داشت.   به همین دلیل سلامتی خانواده شما سرمایه گذاری بی چون و چرایی است که باید هر روز به انجام آن مقید باشید. در غیر این صورت در آینده ای بسیار نزدیک با تبعات وخیم بی توجهی به این سرمایه گذاری روبرو خواهید شد.     برای رسیدگی به سلامت خود کافی است فقط یک نگاهی دقیق تر به محتویات وب سایت ما بیندازید.   شما در انتهای زندگی خود از اقدام به این سرمایه گذاری به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد. به زودی با شیوع فراگیر بیماری های عفونی در جامعه به عنوان معلول فقر اقتصادی و عدم توانایی قشر آسیب پذیر در مداوای بیماری های خود خیلی طبیعی است که طبقه متوسط و مرفه نیز درگیر خواهند شد. همین امروز سرمایه گذاری روی سلامت خود و خانواده را آغاز کنید .  

    نتیجه تصویری برای قیمت طلا

فرض کنید کسی به شما خبر دهد که قیمت طلا تا ۱۰ سال بعد هزار برابر خواهد شد. اگر مطمئن باشید که این خبر درست است، معقول خواهد بود که مقدار زیادی طلا بخرید. اما یک شرط مهم برای سودآور کردن این سرمایه‌گذاری، این است که ۱۰ سال بعد زنده و سالم
باشید.

  نتیجه تصویری برای مرگ

بیشتر سرمایه‌گذارها طوری از آینده حرف می‌زنند که انگار تردید ندارند عمری طولانی خواهند داشت. ولی فقط تعداد کمی از آن‌ها برای داشتن عمری طولانی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌کنند.   تمام آن هایی که زیر خروارها خاک خوابیده اند , شاید یک روزی مثل من و شما به این مطلب می خندیدند و احتمالا می گفتند: مرگ و بیماری فقط برای همسایه است.

اگر با مطالب بالا موافقید , از همین امروز شروع کنید شاید فردا فرصت از دست برود..

اجازه بدهید با ذکر یک مثال خیلی ساده و قابل فهم موضوع را دنبال کنیم. فرض کنید شما یک فرزند دارید که حداقل ماهیانه یک بار نیاز به مراجعه به متخصص اطفال پیدا می کند .مبالغی که فقط ما به ازای یک بار مراحعه پزشکی باید پرداخت کنید عبارت است از :  

30000 تومان بابت ویزیت متخصص 30000 تومان بابت هزینه دارو 100000 تومان هزینه رادیولوژی و یا آزمایش  و یا سایر روش های تشخیصی 50000 تومان هزینه ایاب و ذهاب هزینه زمان صرف شده بصورت مرخصی گرفته شده از محل کار و ... هزینه استرس و اضطرابی که به شما و فرزندتان وارد می شود و صد البته قابل قیمت گذاری نیست.

  جمع موارد فوق می شود :210000 تومان

  دوستان , توجه بفرمائید که این هزینه فقط بابت یک بار مراجعه پزشکی است.در صورتی که ما در عمل می بینیم والدینی که به ما در بیمارستان مراجعه می کنند می گویند شما مثلا چهارمین پزشکی هستید که طی دو روز اخیر به شما مراجعه کرده ایم !...   از آن گذشته این ها حداقل هزینه هاست .
اگر به فرض فرزند شما نیاز به بستری در بیمارستان پیدا کند با هزینه های شبی یک میلیون بیمارستان خصوصی و یا مشکلات بیمارستان های شلوغ دولتی و یا آموزشی که توسط انترن ها اداره می شود چطور قرار است کنار بیائید.

اجازه بدهید مشکل را با نگاه دقیق تری بررسی کنیم .اگر فرضا شما سه فرزند داشته باشید و هر کدام حداقل ماهی دو بار نیاز به مراجعه پزشکی پیدا کند باید عدد بالا را در عدد شش ضرب کنید: یعنی می شود 210000 *6 =1200000 تومان در ماه

  اگر عدد فوق را در عدد سال یعنی 12 ضرب کنیم : می شود سالیانه حداقل چهارده میلیون تومان

  دوستان , فراموش نشود که ما حداقل عدد ها را حساب کردیم و فرض هم کردیم که فرزند شما توسط پزشکان اطفال مجبور به بستری در بیمارستان نشود .در ضمن این محاسبات فقط عددی و مالی است .
ما در این میان هیچ صحبتی از عوارض شیمیایی داروها  ,عوارض رادیولوژی و زجر کشیدن های فرزند شما بدلیل ترس و اضطراب که لازمه کار درمانی است , نکردیم .   حالا اگر عدد فوق را در مدت ده سال حساب کنید با محاسبه نرخ تصاعدی تورم , به نظر شما چه عددی می شود .....!؟

مردم عزیز در نظر بگیرید فقط با قوی کردن سیستم ایمنی فرزندان خود با آموزش های ما ,آن هم به قیمت فقط یک خوراک شیشلیک و مخلفات , چه عددی را می توانید در سبد مالی خانواده خود صرفه جویی کنید و آن را برای هزینه های دیگر زندگی از جمله مسکن ,تحصیلات یا ازدواج فرزندان و ... صرف کنید.   


  

مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
قیمت: 139,000 تومان

چنانچه فرزند بیماری دارید که دچار مشکلاتی شده و علیرغم مراجعات مکرر و صرف هزینه های بسیار, سایر همکاران متخصص اطفال تاکنون نتوانسته اند بیماری وی را تشخیص بدهند مشاوره پزشکی با دکتر عادل حیدری نژاد می تواند به سود شما باشد.

نتیجه تصویری برای مشاوره پزشکی


مشاوره پزشکی با دکتر عادل حیدری نژاد مناسب چه کسانی است؟

کسانی که می خواهند فرزند شان سلامت خود را با حداقل عوارض ,مجدد بدست بیاورد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست مشاوره خود را آنلاین ارسال و پیگیری بفرمائید.


  برای شروع مشاوره و یا دریافت راهنمایی های درمانی و مشاوره پزشکی کافیست این محصول را خریداری بفرمایید سپس شرح حال بیماری فرزند خود همراه با اسکن مدارک پزشکی احتمالی از جمله آزمایش  ,رادیولوژی ,سونوگرافی و... که مربوط به حداکثر بیست روز اخیر باشد را به ایمیل زیر ارسال کنید تا راهنمایی ما برای شما ایمیل بشود .
info@pezeshkeonline.ir


جواب مشاوره حداکثر طی سه روز برای شما ایمیل خواهد شد.

نکته بسیار مهم :حتما موضوع ایمیل را عبارت مشاوره آنلاین + کد پیگیری سفارش قرار بدهید در غیر این صورت رسیدگی نخواهد شد .


نتیجه تصویری برای درباره ما

خرید


منبع: پزشک آنلاین –وب سایت رسمی دکترعادل حیدری نژاد
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (6 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


خیرخواه از مشهد مقدس (22:21   1397/9/10)

واقعا عین حقیقته کد: 86دکتر عادل حیدری نژاد (17:11   1397/7/12)

دوست من , سلام
ممکن است دقیقا بفرمایید کدام یک از ارقام غیر واقعیست ؟ کد: 56Vahid (03:46   1397/7/12)

کلاًُ هدف از این مقاله چیه؟ من که متوجه نشدم تبلیغه یا توصیه یا راه حل ؟!!! خیلی مطلب گنگ و اعداد و ارقام غیرواقعی هستند. کد: 55رضاپور (17:12   1397/7/10)

واویلا.... کد: 54سلمان مقدم از پاکدشت (22:31   1397/6/29)

باور کردنی نیست ولی عین واقعیته.. کد: 52جوادساری (05:58   1397/5/16)

بهتریرین سرماسه ما انسانها دین واعمال صالح است که مارو به بشت می رساند.
کد: 44


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دلار , آیا بهترین سرمایه گذاری در ایران است؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بهترین سرمایه گذاری در ایران ، بهترین سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در ایران ، دلار ، ارز ، خرید ارز ، خرید و فروش ارز ، قاچاق دلار ، گرانی دلار ، بهترین روش سرمایه گذاری در ایران