پزشک آنلاین



برای شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد همین حالا عدد 110 را به سامانه زیر پیامک کنید:
50005410505019

سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد

سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد

ویرایش: 1397/10/10
نویسنده: m

شاید نام سرطان یا کانسر یکی از ناامید کننده ترین کلماتی باشد که می توان به یک بیمار عنوان کرد .
بیماری که خود را مبتلا به این بیماری می بیند با توجه به علاج ناپذیر بودن آن علیرغم اینکه واقعا نباید تمام سرطان ها را به یک اندازه خطرناک دانست ,تمام امید به زندگی را از دست می دهد .

درمان کانسر در علم پزشکی پیشرفت های قابل توجهی نموده است و در بسیاری از موارد با کشف بیماری در مراحل اولیه , خطر را تا حد زیادی می توان برطرف نمود . اما هنوز تا درمان کامل آن راه طولانی باقیست . درمان های رایج به صورت جراحی های وسیع ,شیمی درمانی، رادیوتراپی حتی در صورت موفقیت نسبیعوارض بسیاری را بر بیماران تحمیل می کنند که گاه از خود سرطان مشکل سازتر و دردآور تر است.

چه بسیار افرادی که ترجیح داده اند تا چنین درمانی را برای سرطان خود انجام ندهند و به مرگ طبیعی بمیرند! . حقیقت تلخ این است که اکثر بیماران مبتلا به کنسر بلافاصله بعد از مطلع شدن از بیماری خود دچار افسردگی می شوند که با کاهش توان دفاعی بدن آن ها ، سرعت رشد سرطان را چندین برابر می کند.این درمان ها علیرغم افزایش کمیت زندگی بیماران و طولانی کردن عمر آنان ، کیفیت زندگی را کاهش داده و خود، جسم و روان بیمار را بیمارتر می کنند. 



اما کانسر چیست؟ سلولهای بدن در حالت عادی دارای یک رشد متناسب با نیازهای بدن هستند اما در سرطان این رشد به صورت بیمارگونه ای افزایش می یابد و سلول های بدن تبدیل به سلولهای سرطانی می شوند و این روند به سرعت گسترش می یابد و با حمله به ارگان های سالم دیگر ، کل سیستم بدن را مختل می کنند. علت بروز این حالت دقیقا مشخص نیست اما مواد سرطان زای بسیاری شناخته شده اند و هر روز بر لیست این مواد افزوده می شوند.

بدن هر فرد با داشتن استعداد ذاتی بیماری به صورت نهفته ، در اثر یک استرس ( به هر شکل) دچار بیماری می شود که این امر در مورد سرطان هم صدق می کند که عوامل بیماری زا در ارگان هایی که دارای نقطه ضعف در این زمینه هستند باعث بروز بیماری سرطان می شوند. 

البته در هومیوپاتی عوامل سرطانزا بسیار وسیع تر از علم پزشکی در نظر گرفته می شوند و مشکلات روحی و عاطفی نقش بسیار مهم تری نسبت به عوامل غذایی و محیطی ایفا می کنند. در کلینیک ، در درصد بالایی از موارد ابتلا به سرطان ، با بررسی شرایط زندگی بیماران رد پای مسائل روحی و عاطفی به وضوح قابل مشاهده است و از طرف دیگر بهبود این شرایط ناگوار در درمان سرطان نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.به جرات می توان گفت که

اگر انسان از یک زندگی متعادل و بدون استرس برخوردار باشد و از غذاهای طبیعی و به مقدار لازم (ونه بیشتر یا کمتر) استفاده نماید احتمال ابتلای وی به سرطان و یا هر بیماری خطرناک دیگری به شدت کاهش می یابد.

من دکتر عادل حیدری نژاد هستم .من از ده سال گذشته تا به اکنون توانسته ام چند مورد سرطان را در سنین مختلف بوسیله استفاده از طب هومیوپاتی به صورت موفقیت آمیز درمان کنم.از آن جایی که اثرات مفید و معجزه آمیز این درمان در انواع بیماری ها در طی این مدت بارها به من اثبات شده بود من خیلی عادی با این مسئله برخورد می کردم و هیچ وقت سعی در قانع کردن دیگران , برای اثبات ادعاهایم و یا وادار کردن و تشویق آن ها به باور درمان های خودم نداشتم.

تا این که یک روز به این احساس رسیدم که شاید در گوشه و کنار این دنیا بخصوص کشور خودم ایران  ,کسانی باشند که مایل باشند از مزایای این طب در کنار سایر روش های رایج و روتین پزشکی برخوردار بشوند.از آن جایی که حتما در هر کجا ممکن است افرادی پیدا بشوند که بخواهند با مطرح کردن ادعاهای دروغین و سو استفاده از استیصال دردمندان مبتلا به بدخیمی و بیماری هایی سرطانی سعی در گمراه کردن اذهان عمومی داشته باشند تا در این اثنا نام و شهرتی کاذب برای خود به هم بزنند , بر آن شدم تا از مجامع تخصصی و دانشگاهی معتبر چه داخلی و یا خارجی کمک بگیرم .

از آن جایی که هنوز در کشور ما کسی به طور آکادمیک و با تکیه بر آمار رسمی اقدام به انجام این کار نکرده است دوست دارم این افتخار برای اولین بار نصیب من بشود .

به همین دلیل تمام مراکز تحقیقاتی علمی معتبر دانشگاهی در داخل و خارج از کشور که در زمینه شناخت سرطان و راه کارهای درمانی آن فعالیت داشته تمایل دارند بطور رسمی با دکتر عادل حیدری نژاد همکاری داشته باشند دعوت می شود تا درخواست رسمی و راه های ارتباطی خود را از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهند.



منبع:

http://amoozeshehomeopathy.com

امتیاز دهی به مقاله



نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سرطان ، سرطان خون ، لنفوم ، سرطان خون اطفال ، لنفوم در اطفال ، درباره سرطان ، درمان لنفوم ،