پزشک آنلاین



والدینی که سن نوزادشان کمتر از یک ماه است و به علت زردی ,عفونت و یا ... لازم است در بیمارستان بستری بشود و تمایل دارند پزشک معالج نوزادشان دکترعادل حیدری نژاد باشد , می توانند با مراجعه به بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان تریتا , درخواست خود را مطرح کنند تا بعد از هماهنگی , نوزاد آن ها در سرویس درمانی دکتر حیدری نژاد بستری بشود .

آدرس : تهران: بزرگراه همت غرب،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان , بیمارستان تریتا
http://adelheidarinejad.ir

لاغری سریع بدون رژیم های لاغری و به روش کاملا طبیعی امکان پذیر است

لاغری سریع بدون رژیم های لاغری و به روش کاملا طبیعی امکان پذیر است

ویرایش: 1397/7/28
نویسنده: m

افزایش میزان مبتلایان به چاقی در سال‌های اخیر به حدی شده است که شمار آنان در این کشورها از شمار افراد مبتلا به کمبود تغذیه فراتر رفته و این امر نه به معنای بهبود وضعیت تغذیه بلکه به معنای بروز مشکلات قابل توجه در آینده است..

از سوی دیگر،بروزپدیدۀ افزایش وزن و چاقی به شکلی گمراه کنند موجب غفلت از کمبود ویتامین‌ها و ریز مغذی‌ها می‌شود . این امر باعث ایجاد کلاف سردرگمی از مشکل عمدۀ بهداشتی در جهان یعنی گرسنگی، چاقی و کمبود ویتامین‌ها و ریزمغذی‌ها می شود که هر سه آنها راه حل مشترکی به نام تغذیه مناسب دارند .

وضعیت اقتصادی – اجتماعی بالا و پایین، هر دو می توانند با چاقی همراه باشند، ولی علت چاقی در آنها متفاوت است. وضعیت اقتصادی – اجتماعی بالامی‌تواند همراه با دستیابی به غذاهای دارای کالری بیشتر و عدم تحرک ناشی از استفاده از وسایل و امکانات رفاهی بیشتر باشد، که منجر به چاقی و اضافه وزن می شود .

چاقی در افراد دارای وضعیت اقتصادی – اجتماعی پایین بیشتر ناشی از سوء تغذیه است نه پرخوری.تغییر عادات رفتاری می تواند در بسیاری از بیماران باعث کاهش وزن کافی برای بهبود سلامت شود، اما اغلب به تدریج دوباره افزایش وزن روی می دهد. گرچه برای بسیاری از مردم کاهش وزن مشکل است، اما حفظ کاهش وزن از آن هم دشوارتر است.

رژیم‌های لاغری که معمولا به افراد تجویز می‌شود عمدتا بر پایه کالری حساب می‌شود و برای تمام افراد بدون در نظر گرفتن وضعیت آنها رژیم ارائه می‌شود. بسیاری از کسانی که از این نوع رژیم ها پیروی می‌کنند پس از مدتی دچارناراحتی‌های اعصاب و افسردگی می‌شوند.

افراد ممکن است بعد از مدتی رعایت رژیم های سخت خسته شوند اگرچه ممکن است کاهش وزن زیادی هم داشته باشند اما با کنار گذاشتن رژیم، ولع زیادی برای خوردن پیدا می‌کنند که خود موجب بازگشت دوباره وزن از دست رفته می‌شود .

لاغری سریع چطور امکان پذیر است ؟

درمان چاقی به روش طبیعی مانند یک آبشار درمانی است، عیوب بیمار به ترتیب برطرف می‌شود، بنابراین بیماری که خود را به این روش می‌سپارد، هر روز شاهد معجزه ای جدید درمانی می‌شود.

در روش طب هومیوپاتی درمان چاقی معانی دیگری هم می‌دهد و آن عبارت است از درمان کم کاری تیروئید، درمان کبد چرب و ... زیرا در طب هومیوپاتی هدف از درمان، اصلاح وضعیت است و به همین دلیل وقتی وضعیت اصلاح شد، چاقی هم اصلاح می شود.

به طور خلاصه این که در روش طب هومیوپاتی عیوب بیمار یکی یکی برطرف می‌شود و با کمال تعجب و ناباوری مریضی که خود را به پزشک مجرب طب هومیوپاتی سپرده هر روز شاهد معجزه ای جدید و ناخواسته درمانی خواهد بود.

پیروی از یک الگوی غذایی صحیح در طول زندگی از کودکی تا بزرگسالی راهکاری ساده و ارزان در پیشگیری از اضافه وزن و چاقی و متعاقب آن بروز بیماری های مزمن است که با آموزش و فرهنگ سازی صحیح می توان به آن دست یافت .

.

هیچ داروی معجزه آسایی در هیچ کجای دنیا برای ریشه کنی چاقی و چاقی شکمی وجود ندارد. بسیاری از این دستگاه ها فقط جنبه تبلیغاتی دارند و حتی داروهایی که استاندارد هستند و مجوز دارند، به طور لحظه ای اثرگذار هستند یعنی باید ضمن رعایت رژیم غذایی سالم و تحرک بدنی کافی از این داروها با تشخیص پزشک استفاده کرد .

درباره دستگاه های کوچک کننده شکم نیز باید گفت مطالعه علمی در این زمینه وجود ندارد. حتی درباره لیپوساکشن باید گفت فرد به تنهایی نمی تواند با انجام این عمل از چربی اضافه بدنش برای همیشه راحت شود زیرا تناسب اندام جز با رعایت رژیم غذایی متعادل و داشتن تحرک بدنی کافی امکان پذیر نیست .در یک کلام هیچ روش موثر و غیرقابل بازگشتی در درمان چاقی وجود ندارد به جز عادت به کم خوری.

آیا تمایل دارید با استفاده از طب هومیوپاتی عادت زشت پرخوری را در خود برای همیشه ریشه کن کنید؟

آیا دوست دارید برای رسیدن به متابولیسم نرمال بدن خود از روش درمانی هومیوپاتی کمک بگیرید؟

چنانچه مصمم هستید وقت یک قدم دیگر تا رسیدن به خواسته خود فاصله دارید !

فقط کافیست فرم را پر کنید تا اطلاعات تکمیلی در این خصوص برای شما ایمیل شود.

حتما دقت داشته باشید که لازم است ایمیل صحیح و معتبر وارد کنید در غیر این صورت اطلاعات ارسالی بدست شما نخواهد رسید.

لطفا روی لینک زیر کلیک کنید :

نتیجه تصویری برای ‪arrow‬‏

https://www.subscribepage.com/c6c6e3



منبع:

http://amoozeshehomeopathy.ir

امتیاز دهی به مقاله



نظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


جلوخانی از فم (11:19   1397/7/17)

به نظر این حرف درس میاد من انواع روش های لاغری رتا امتجان کردم ولی هر روز دارم چاقتر از قبل میشم کد: 60


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره لاغری سریع بدون رژیم های لاغری و به روش کاملا طبیعی امکان پذیر است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: چاقی ، درمان چاقی ، افزایش وزن ، درمان افزایش وزن ، پراشتهایی ، اشتهای زیاد ، پرخوری ، علل چاقی ، اشتها ، سفامادار ، قرص سفامادار ، لاغری