پزشک آنلاینبرای شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد همین حالا عدد 110 را به سامانه زیر پیامک کنید:
50005410505019

غذای کمکی ;از کی و چطور ,سیر تا پیاز را به شما یاد می دهم

غذای کمکی ;از کی و چطور ,سیر تا پیاز را به شما یاد می دهم

ویرایش: 1397/9/26
نویسنده: m

تغذیه تکمیلی دغدغه اصلی والدین و یکی از علت های اصلی مراجعه آنان به مطب های تخصص اطفال می باشد.


با توجه به این که مشکل اصلی جامعه امروز بحث سلامت محوری و هزینه های پزشکی است و از آن جایی که اطفال رکن اصلی سلامت جامعه محسوب می شوند شما والدین محترم می توانید به صورت کاملا رایگان برای همیشه از این آموزش ارزشمند در همه جا استفاده کنید و به راحتی به دیگران نیز مشاوره بدهید.

این آموزش از معتبرترین منابع پزشکی و زیر نظر دکتر عادل حیدری نژاد تهیه شده است به شیوه ای جذاب و بسیار آسان شما را دراین زمینه هدایت می کند.
برای تهیه این فایل آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید :
http://adelheidarinejad.ir


مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
قیمت: 139,000 تومان

چنانچه فرزند بیماری دارید که دچار مشکلاتی شده و علیرغم مراجعات مکرر و صرف هزینه های بسیار, سایر همکاران متخصص اطفال تاکنون نتوانسته اند بیماری وی را تشخیص بدهند مشاوره پزشکی با دکتر عادل حیدری نژاد می تواند به سود شما باشد.

نتیجه تصویری برای مشاوره پزشکی


مشاوره پزشکی با دکتر عادل حیدری نژاد مناسب چه کسانی است؟

کسانی که می خواهند فرزند شان سلامت خود را با حداقل عوارض ,مجدد بدست بیاورد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست مشاوره خود را آنلاین ارسال و پیگیری بفرمائید.


  برای شروع مشاوره و یا دریافت راهنمایی های درمانی و مشاوره پزشکی کافیست این محصول را خریداری بفرمایید سپس شرح حال بیماری فرزند خود همراه با اسکن مدارک پزشکی احتمالی از جمله آزمایش  ,رادیولوژی ,سونوگرافی و... که مربوط به حداکثر بیست روز اخیر باشد را به ایمیل زیر ارسال کنید تا راهنمایی ما برای شما ایمیل بشود .
info@pezeshkeonline.ir

جواب مشاوره حداکثر طی سه روز برای شما ایمیل خواهد شد.

خرید


منبع: پزشک آنلاین –وب سایت رسمی دکترعادل حیدری نژاد
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


ندیم رئیسی (16:27   1397/8/12)

سلام سایتتون بسیار عالی و مفید هستش پیشنهاد میکنم همه استفاده ببرن . مخصوصاً بیماری شناسی و بیوگرافی کد: 73پروین الهی (16:21   1397/8/12)

سلام واقعا ممنون از شما غذاهای کمکی فرزندم دغدغه ای برای من شده بود و چون من تجربه ای در این زمینه نداشتم بسیار ناراحت بدم ولی الان با خرید این آموزش خیلی از احتیاجاتم در این زمینه مرتفع میشه ممنون از شما کد: 72


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره غذای کمکی ;از کی و چطور ,سیر تا پیاز را به شما یاد می دهم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: غذای کمکی ، تغذیه تکمیلی ، غذای کمکی کودک ، غذای کمکی نوزاد ،