پزشک آنلاینبرای شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد همین حالا عدد 110 را به سامانه زیر پیامک کنید:
50005410505019

والدینی که این مطلب را تا به انتها نخوانند ظلمی بس بزرگ در حق فرزند خود کرده اند

والدینی که این مطلب را تا به انتها نخوانند ظلمی بس بزرگ در حق فرزند خود کرده اند

ویرایش: 1397/9/6
نویسنده: m

نتیجه تصویری برای ‪instagram‬‏
شکى نیست که همه ى انسان ها به فرزندان خود عشق می ورزند و آن ها را مثل پاره ى تن خود دوست مى دارند، امیرمؤمنان على ـ علیه السّلام ـ در وصیت نامه ى خود خطاب به فرزندش امام مجتبى ـ علیه السّلام ـ مى نویسد:

تو را جزیى از خود، بلکه همه ى وجود خود دیدم تا به آن جایى که اگر چیزى به تو ضرر برساند، مثل آن است که به من زیان رسانده و گویى اگر مرگ به سراغ تو بیاید، به سراغ من آمده بنابراین همان اهتمامى را که در اصلاح امور خود مى نمایم درباره ى تو دارم.

در این که والدین دوست دارند به فرزندشان محبت کنند شکی نیست ولی تعریف محبت و دوست داشتن واقعی چیست ؟

بعضی ها محبت را در این می دانند که اسم خاص و کمیاب برای فرزندشان انتخاب کنند تا شاید فرزند آن ها به این ترتیب خاص جلوه کند !

بعضی دیگر اعتقاد دارند محبت واقعی این است که تمام خواسته های مادی کودک اعم از رفاه اجتماعی ,انواع مسافرت داخل و خارج , هزینه های تحصیلی گوناگون در مقاطع مختلف را به شکلی عالی برای وی فراهم کنند .

و اما عده ای از والدین هم محبت واقعی را در تربیت صحیح و نشان دادن راه و اخلاق انسانی به فرزند خود معنا می کنند.

این ها که گفته شد و چیزهای دیگری که در ذهن شماست و در اینجا ذکر نکردم همگی در نوع خود درست هستند , اما می خواهم به نکته ای اشاره کنم که کمتر کسی پیدا می شود که ازاین زاویه به موضوع نگاه کرده باشد.این مقاله بمرور زمان تکمیل می شود .چنانچه مایلید بدانید ماجرا از چه قرار است ادامه آن را پیگیری کنید.

ادامه بزودی ...منبع: پزشک آنلاین –وب سایت رسمی دکترعادل حیدری نژاد
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره والدینی که این مطلب را تا به انتها نخوانند ظلمی بس بزرگ در حق فرزند خود کرده اند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تربیت فرزند ، تربیت فرزندان ، مراقبت از فرزند