پزشک آنلاینبرای شرکت در دوره آنلاین آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد همین حالا عدد 110 را به سامانه زیر پیامک کنید:
50005410505019

هومیوپاتی و بیورزونانس

هومیوپاتی و بیورزونانس

ویرایش: 1397/4/2
نویسنده: m

دانش رزونانس متدی است که در آن از توانایی های امواج استفاده میشود و علم فیزیک دراینجا برای رشته های مختلف میتواند خدمات شایانی انجام دهد ،و عجیب این است که اساس آن از لحاظ فیزیک بسیار ساده می باشد.به این ترتیب که دو ارتعاش هم فرکانس وقتی بهم میرسند یکدیگر را تشدید می کنند، مانند دو موج دریا که وقتی در یک جهت بهم برخورد میکنند بزرگتر میشوند.استفاده از امواج ،دانشی است که امروزه توجه دانشمندان زیادی رابه خود جلب کرده است امواج می توانند دارای خاصیتهای  مختلفی باشند اما دو مورد خیلی مهم این خواص خیلی کاربرد دارد ، به این ترتیب که ایجاد تشدید(یا رزونانس) هم میتواند باعث تخریب شود و هم میتواند کمک به تشخیص حضور و یا عدم حضور موردی مهم باشد.

از این خاصیت امواج دانشمندان برای بهتر شدن زندگی انسانها بهره میبرند،به عنوان مثال در صنعت برای پیداکردن ترکهای لوله های گازو نفت با ارسال فرکانسهای ویژه و دریافت رزونانس آنها می توانند تشخیص بدهند که آیا در طول لوله ترکهای بزرگ و کوچک وجود دارد یا نه !  از همین خاصیت رزونانس برای تمیز کردن درون لوله های کارخانه ها استفاده میکنند،یعنی با ارسال امواج رسوبات به درون لوله ها ،شرایطی ایجاد میشود که باعث تخریب و تخلیه این رسوبات می گردند. والبته شما میتوانید تصور کنید که استفاده از تکنولوژی امواج در این موارد چقدر کار را ساده کرده است ، چرا که  پیدا کردن یک ترک کوچک در طول صدها کیلومتر لوله، اگر از ارسال امواج  استفاده نشود بسیار کار طاقت فرسا و وقت گیری  خواهد بود . و یا اگر قرار باشد درون لوله ها راتمیز کنند باید چه هزینه گزافی را برای تعطیل کردن کارخانه و در آوردن لوله ها بپردازند!

از دیگر موارد مورد استفاده رزنانس که برای ما خیلی ملموس است ،دیاگ اتوموبیل و دیاگ هواپیما است ! که با وصل کردن یک دستگاه کوچک و با ارسال امواج گوناگون و تشخیص رزونانس، به راحتی مشکلاتی که در موتور وجود دارد را مشخص می نماید.

اما امواج و رزونانس در زمینه  محیطهای بیولوژیکی هم خیلی موارد استفاده دارند، مانند پزشکی ، کشاورزی و دامداری که به طور خلاصه به متد های بیورزونانسی مشهور است .آلمان و روسیه در این زمینه پیشتاز هستندو تا کنون تکنولوژِی های پیشرفته ای را چه در زمینه مهندسی ساخت دستگاه و چه در زمینه متد های تشخیص و درمان ،ارائه داده اندو حرکت به سوی پیشرفت بیشتربا آگاهی های بالا تر ادامه داردو اعتقاد بر این است که پزشکی آینده از توانایی های بیورزونانس بسیاربهره مند خواهد شد.بنده در این مقاله سعی دارم که به زبان ساده برای شما بیورزونانس و اهمیت آنرا در پزشکی و سلامت انسانها توضیح دهم.منبع:

http://medvrt.com/fa/?p=975

امتیاز دهی به مقالههومیوپاتی و بیورزونانس
هومیوپاتی و بیورزونانس
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره هومیوپاتی و بیورزونانس نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بیورزونانس ، رزونانس ، پزشکی فرامولکولی