پزشک آنلاین
درآمد انفعالی
درآمد انفعالی درآمدی است که برای تولید آن لازم به کار کردن و زمان گذاشتن نیست.درآمد حاصل از اجاره ی ملک ، سود سهام و سرمایه گذاری ها از این نوع است.
به طور ساده ، کسی کاری را یک بار انجام میدهد و از آن به بعد درآمدی را به خاطر آن کسب میکند.به آن درآمد ، درآمد انفعالی میگویند.

اهمیت درآمد انفعالی
داشتن درآمد انفعالی برای داشتن آزادی زمانی کاملا لازم است.به یک دلیل واضح! کسی که درآمد انفعالی دارد ، دیگر برای به دست آوردن پول نیازی به کار کردن ندارد ، پس یعنی برای به دست آوردن پول نیازی به خرج کردن زمان خودش ندارد.به این ترتیب آزادی زمانی برای او ممکن میشود.شاید شما به کاری که الان انجام میدهید علاقه داشته باشید و از آن لذت ببرید که چه بهتر ، داشتن یک منبع درآمد جدید ضرری ندارد! اما خیلی ها هستند که کاری که الان انجام میدهند را صرفا برای کسب درآمد انجام میدهند و علاقه ای به خود آن کار ندارند.در صورت داشتن درآمد انفعالی میتوانند از آن کار بیرون بیایند و به دنبال علاقه هایشان بروند.
برای این که بتوانید اهمیت درآمد انفعالی را بهتر درک کنید ، تصور کنید ماهیانه مبلغ ۱ میلیون تومان به صورت ثابت به حساب شما واریز میشود.این مبلغ تحت هر شرایطی به شما داده میشود و برای آن لازم نیست کاری انجام دهید.خب حالا زندگی شما چقدر متفاوت شده است؟چه کارهایی را انجام میدهید که دوست داشتید انجام دهید ولی به دلیل نداشتن زمان از انجام آنها بی نصیب مانده بودید؟چه کارهایی را دیگر انجام نمیدهید؟یک سری از قسط ها و بدهی ها را به راحتی میتوان پرداخت کرد.مهمتر از همه این که چقدر آرامش ذهنی برایتان فراهم میشود؟
پس میبینیم که داشتن درآمد انفعالی ، تاثیر بسیاری در زندگی افراد میگذارد.حالا در این مثال میزان درآمد ، ماهانه ۱ میلیون تومان بود که مبلغ بزرگی هم نیست.
حالا تصور کنید مبالغ بیشتری از این نوع درآمد را دارید! اکنون علاوه بر آزادی زمانی ، گزینه های خیلی بیشتری هم دارید و خیلی از کارهایی که قبلا قادر به انجام آنها نبودید ، الان در دسترس شما قرار گرفته است.
یکی از بهترین راه ها برای ایجاد منبع درآمد انفعالی کسب درآمد از همکاری در فروش فایل های پزشک آنلاین است.
سوال : ما دقیقا چه محصولاتی می فروشیم ؟
محصولات ما آموزش های دانلودی و خدمات مشاوره ای آنلاین و در ارتباط با ارتقا سطح سلامت کودکان جامعه است.با نگاهی کوتاه به وضعیت سلامت جامعه خودتان بزودی متوجه ارزش تجارت ما خواهید شد.برای مشاهده لیست محصولات ما روی لینک زیر کلیک کنید:
پورسانت محصول: درصدي از قيمت فروش محصول مي باشد که به فرد بازارياب تعلق مي گيرد.

شرايط و مقررات بخش بازاريابي:

1: تنها يک بار اقدام به ثبت نام نماييد.

2: عضويت هر شخص حقيقي يا حقوقي در سايت به معناي مطالعه و قبول کليه شرايط اين توافقنامه مي باشد و پس از عضويت نمي تواند به دلايلي از قبيل عدم آشنايي به قوانين از تاييد آن سر باز زند.

3: بازارياب بايد از ارائه هر گونه مطلب و عکس غير اخلاقي و مغاير با شئون نظام جمهوري اسلامي ايران و شرع مقدس اسلام در سايتها جدا پرهيز نمايد.

4: بازارياب نبايد براي هيچ سايت غير اخلاقي و يا فيلتر شده تبليغ نمايد.

5: در هيچکدام از سايتهاي بازارياب نبايد آموزش کلاهبرداري و يا هرگونه توهين يا شعاري عليه قوميتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوري اسلامي ايران وجود داشته باشد.

6: بازارياب بايد قوانين کپي رايت داخلي و بين المللي و حقوق مولف و مصنف را رعايت نمايد.


نکات مهم ثبت نام:

بلافاصله پس از ثبت نام ايميلي از طرف سايت براي شما ارسال مي شود بنابراين به صندوق ايميل خود مراجعه كرده و آن ايميل را مطالعه كنيد و کد فعالسازی موجود در آن را پیدا کنید. در صورتيكه در بخش Inbox ايميلي از طرف ما نيافتيد بخش Spam و يا Bulk ايميل خود را نيز چك كنيد. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ايميل و شماره تلفن همراه، دقت كنيد. زيرا فعالسازی، از طریق ايميل و شماره همراه شما انجام مي شود. آدرس ايميل وسيله ارتباط ما با شماست.


عضو پزشک آنلاین هستید؟
تازه وارد هستید؟

کلمات کلیدی: همکاری در فروش , کسب و کار اینترنتی , رسانه کسب درآمد , راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم
پشتیبانی: دکتر عادل حيدري نژاد
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
09125050192
پشتیبانی