پزشک آنلاین
بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟

بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 95 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

به شما اکیدا توصیه می شود  قبل از تصمیم به خرید ,حتما با کلیک بر روی لینک زیر, توافقنامه خرید از پزشک آنلاین را کاملا و با دقت مطالعه بفرمایید.

http://www.pezeshkeonline.ir/article.aspx?p_id=136بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟
    برای حل هر مشکلی نیاز است که ابتدا علت آن را متوجه شویم. مادری که کودکش به اندازه کافی غذا نمی خورد و از دست ناز کردن های او به تنگ آمده، و از رشد نرمال کودکش نگران است، به پزشک یا متخصص تغذیه مراجعه می کند که در این صورت پزشک درمورد عادات کودک از او چنین سوالاتی خواهد کرد: ساعات غذا خوردن کودک چگونه است؟ مقدار غذایی که درهر وعده می خورد به چه میزان است؟ در بین وعده های غذایی چه چیزهایی مصرف می کند؟ میزان فعالیت شدید کودک چند ساعت در روز است؟

     

علل متفاوتی برای بی اشتهایی کودکان به غذا، وجود دارد که بطور خلاصه عبارتند از:

مهمترین دلیل ; وجود نوعی بیماری در کودک

هر نوع بیماری یا داروی مصرفی ای که موجب زخم های دهان، تغییرحس چشایی کودک، کاهش اشتها، تهوع و استفراغ شود و البته وجود تب خفیف نیز موجب کاهش اشتهای کودک می شود. در طول دوران مریضی یا نقاهت، به دلیل کمتر شدن فعالیت کودک، وی اشتهای کمتری نسبت به غذا خوردن پیدا می کند ولی نگران نباشید بازسازی بدن کودکان بسیار سریع است. پس از مریضی با مراقبت بیشتر، کودک شما به راحتی به وضعیت اولیه باز می گردد. فقط باید مراقب باشید، کمبود غذایی او به سوء تغذیه نیانجامد که اثرات مخرب آن به سختی جبران پذیر است. شما با مشورت کردن با پزشکتان (هر 2-3 ماه یکبار)، در صورت نبودن این علائم و اطمینان از عدم وجود انگل در روده های کودکتان، می توانید مطمئن شوید که دلیل بی اشتهایی او مریضی نیست.

   

آیا فرزند شما دچار بي اشتهايي شده ؟

آیا تمایل دارید از آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد برای رفع مشکل کودک خود استفاده کنید ؟

نکته : در صورتی که فرزند شما تحت درمان داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل انواع کورتون و ... قرار دارد این آموزش اصلا بدرد شما نخواهد خورد

نتیجه تصویری برای مسئولیت پزشکان

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت خود قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد  این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟
بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟
محصول: بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟
تاریخ به روزرسانی: 1398/1/4
حجم فایل: 95 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


لیلی طالبی (18:56   1397/9/9)

بچه من 2 ساله بود بی اشتهایی شدید داست هرکاری که فک کنی رو انجام دادم بیشتر از 10 تا متخصص معروف بردم ولی همشون شربت تقویتی می دادن هیچ اثری هم نداشت همه پولامو تو جوب ریخته بودم بعد از خرید این اموزش و انجام اون بعد از 3 ماه اشنتهای بچم کاملا طبیعی شد .البته راستشوی بخواین موقع خرید تردید داشتم گفتم اینا همش حرفو و تبلیغن.الات خیلی خوشحالم گفتم بنویسم شاید مادایی مث من باشن که اجتیاج به کمک داشته باشن کد: 84حمیده رشیدی (13:47   1396/5/25)

من قبلا این مشاوره را تهیه کردم خیلی عالی و کاربردیه.کاش زودتر از اینا با دکتر حیدری آشنا می شدم
خدا خیرش بده کد: 1


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره بي اشتهايي کودک خود را چطور با هوميوپاتي درمان کنيد ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: بی اشتهایی ، بی اشتهایی کودکان ، بی اشتهایی کودکان زیر یکسال ، بی اشتهایی نوزاد ، بی اشتهایی کودک یک ساله ، بی اشتهایی کودک سه ساله ، بی اشتهایی.کودک ده ماهه ، بی اشتهایی نشانه چیست ،