پزشک آنلاین
امان از این ویروس اسهال و استفراغ

امان از این ویروس اسهال و استفراغ


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 577 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

امان از این ویروس اسهال و استفراغ  : گاستروانتریت ویروسی التهاب معده و روده ناشی از یک یا چند ویروس می باشد. این عفونت به آنفلوانزای معده نیز شناخته می شود. گاستروانتریت ویروسی بسیار مسری است و از طریق تماس نزدیک با افرادی آلوده،یا از طریق غذا یا آب آلوده منتقل می شود. این بیماری ویروسی در مهد کودک ها، مدارس و خانه سالمندان بیشتر شیوع دارد..

به شما اکیدا توصیه می شود  قبل از تصمیم به خرید ,حتما با کلیک بر روی لینک زیر, توافقنامه خرید از پزشک آنلاین را کاملا و با دقت مطالعه بفرمایید

http://www.pezeshkeonline.ir/article.aspx?p_id=136

ویروس های مختلفی می توانند به ایجاد این بیماری کمک کنند. هر کدام از این ویروس ها نیز در فصول خاصی موجب ایجاد بیماری می شوند .آیا فرزند شما دچار گاستروانتریت ویروسی شده ؟

آیا تمایل دارید از آموزش های  دکتر عادل حیدری نژاد  برای رفع مشکل کودک خود استفاده کنید ؟نکته : در صورتی که فرزند شما تحت درمان داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل انواع کورتون و ... قرار دارد و یا دچار علایم کم آبی شده است این آموزش اصلا بدرد شما نخواهد خورد

نتیجه تصویری برای مسئولیت پزشکان

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت خود قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد  این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.امان از این ویروس اسهال و استفراغ
امان از این ویروس اسهال و استفراغ
محصول: امان از این ویروس اسهال و استفراغ
تاریخ به روزرسانی: 1398/1/4
حجم فایل: 577 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره امان از این ویروس اسهال و استفراغ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: اسهال و استفراغ ، اسهال ، استفراغ ، اسهال و استفراغ ویروسی ، گاستروآنتریت،