پزشک آنلاین
کسی هست که بچه اش دچار آفت دهان شده باشه ؟؟؟؟؟

کسی هست که بچه اش دچار آفت دهان شده باشه ؟؟؟؟؟


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 417 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

آفت دهان :کسی هست که بچه اش دچار شده باشه ؟؟؟؟؟    .

به شما اکیدا توصیه می شود  قبل از تصمیم به خرید ,حتما با کلیک بر روی لینک زیر, توافقنامه خرید از پزشک آنلاین را کاملا و با دقت مطالعه بفرمایید

http://www.pezeshkeonline.ir/article.aspx?p_id=136

هرپانژین: يك نوع ديگر از بيماريی های عفوني هرپانژين است.

اين بيماري از يك التهاب ويروسي دهان و گلو به وجود مي‌آيد. بيماری هرپانژين عمدتاً كودكان 10-1 سالع را درگیر خود مي‌كند.اين بيماری معمولاً با آفت، گلو درد يا تب‌خال اشتباه گرفته مي‌شود.  

 بيماري‌های عفوني, التهاب ويروسي دهان

علائم بيماری: • تب • احساس‌ کسالت‌ • گاهی‌ استفراغ‌ و درد شکمی‌ • گلودرد ناگهانی‌، همراه‌ با قرمزی‌، التهاب‌ و دردناک‌ بودن‌ بلع‌ • تاول های‌ کوچک‌ (وزیکول‌) در ناحیه‌ دیگر. این‌ تاول‌ها تبدیل‌ به‌ زخم‌های‌ کوچکی‌ می‌شوند.  

  علل بيماري: عفونت‌ ناشی‌ از يك ویروس به نام‌ کوکساکی‌ A,Bکه‌ از فردی به‌ فردديگر منتقل مي‌شود. دوره‌ کمون‌ اين بیماری‌ (از زمان‌ واردشدن‌ ویروس به بدن تا آغاز علایم‌) 7-2 روز است‌.

عوارض بيماری: يكي از شايعترين عوارض اين بيماری تشنج ناشي از تب است.

تشخيص بيماری: تشخيص معمولاً با ديدن‌ ضايعات‌ مشخصه‌ اين‌ بيماری داده‌ مي‌شود. البته‌ ممكن‌ است‌ آزمايش‌ خون هم توصيه‌ شود.  

  آیا فرزند شما دچار آفت دهان شده ؟

آیا تمایل دارید از آموزش های   دکتر عادل حیدری نژاد برای رفع مشکل کودک خود استفاده کنید ؟

نکته : در صورتی که فرزند شما تحت درمان داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل انواع کورتون و ... قرار دارد این آموزش اصلا بدرد شما نخواهد خورد

نتیجه تصویری برای مسئولیت پزشکان

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت خود قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد  این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

کسی هست که بچه اش دچار آفت دهان شده باشه ؟؟؟؟؟
کسی هست که بچه اش دچار آفت دهان شده باشه ؟؟؟؟؟
محصول: کسی هست که بچه اش دچار آفت دهان شده باشه ؟؟؟؟؟
تاریخ به روزرسانی: 1398/1/4
حجم فایل: 417 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کسی هست که بچه اش دچار آفت دهان شده باشه ؟؟؟؟؟ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: آفت دهان ، آفت ، هرپانژین ، تاول حلق ،