پزشک آنلاین
کسی درباره ی ویروس دست پا دهان اطلاعی داره؟؟؟

کسی درباره ی ویروس دست پا دهان اطلاعی داره؟؟؟


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 469 کیلوبایت
قیمت: 499,000 تومان
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:


بیماری دست پا دهان ; چه جور گرفتاری ویروسی است ؟.


نام جالب این بیماری دست ، پا ، دهان است. این بیماری خفیف قابل انتقال ویروسی ، در کودکان کم سن شایع است و با زخم های دهانی شبیه آفت و ضایعات پوستی بیضی شکل تاولی روی کف دست و پا همراه می شود.بیماری دست پا دهان در نوجوان ها و بزرگسالان هم دیده شده است.
گاه در بزرگسالان علامتی وجود ندارد اما فرد می تواند ناقل باشد. این بیماری علایم دیگری جز علایم پوستی هم دارد. تب، گلودرد ، بیحالی ، ضایعات قرمز تاول مانند روی زبان و لثه ، جوش های قرمز روی باسن و کف دست و پا و در شیرخواران و کودکان نوپا از علایم این بیماری است.

نکته مهم اینکه این بیماری خطرناک نیست . خطرناکترین عارضه آن کم آبی ، بخصوص در کودکان است زیرا بدلیل گلودرد کودک از نوشیدن آب خودداری می کند. انتقال دهانی عامل اصلی انتقال عفونت است و ویروس از طریق ترشحات بینی، گلو یا بزاق و قطرات تنفسی منتقل می شود.


البته ویروس از طریق مدفوع و مایع تاول ها هم میتواند منتقل شود بنابراین استفاده از دستکش برای جلوگیری از سرایت آن به دیگران کافی نیست. در مهد و کودکستان معمولا «دست، پا، دهان» به سرعت شایع می شود.

بیماری دست پا دهان در هفته اول کاملا مسری است و ویروس تا هفته ها در بدن می ماند و میتواند باعث آلودگی شود. این بیماری در کودکان زیر 10 سال شایعتر ، در کودکان زیر 5 سال خطرناکتر و احتمال همه گیری آن شدیدتر است. از آنجا که بدن کودکانی که مبتلا میشوند، برای مقابله با ویروسها آنتی بادی ترشح می کند ، در برابر آن ایمن می شوند و دیگر به این بیماری مبتلا نخواهند شد.

این بیماری درمان اختصاصی ندارد.شستشوی مرتب دستها و پرهیز از تماس مستقیم با افراد مبتلا برای پیشگیری از سرایت کافی است. اگر کودک دچار کم آبی شده، باید مایعات به او داد . برای کاهش خارش هم میتوان از پمادهای موضعی یا داروهای خوراکی استفاده کرد.نتیجه تصویری برای بیماری دست پا و دهان
آيا كودك شما مبتلا به ویروس دست پا دهان شده ؟

آیا تمایل دارید از آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد برای رفع مشکل استفاده کنید ؟

نکته : در صورتی که فرزند شما تحت درمان داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل انواع کورتون و ... قرار دارد این آموزش اصلا بدرد شما نخواهد خورد

نتیجه تصویری برای مسئولیت پزشکان

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت خود قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

کسی درباره ی ویروس دست پا دهان اطلاعی داره؟؟؟
محصول: کسی درباره ی ویروس دست پا دهان اطلاعی داره؟؟؟
تاریخ به روزرسانی: 1398/1/4
حجم فایل: 469 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کسی درباره ی ویروس دست پا دهان اطلاعی داره؟؟؟ نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ویروس دست پا دهان ، ویروس دست پا ، ویروس دست و پا و دهان ، دست پا دهان