پزشک آنلاین
ايمني بدن کودک خود را چطور با آموزش هاي ما بالا ببريد

ايمني بدن کودک خود را چطور با آموزش هاي ما بالا ببريد


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 906 کیلوبایت
قیمت: 119,000 تومان
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

آخرین اخبار درباره سرطان از بیمارستان جان هاپکین

قیمت: 99,000 تومان

  1. هر کدام از ما دارای سلول های سرطانی در بدن خود هستیم .این سلول های سرطانی در آزمایش های استاندارد خود را نشان نمی دهند تا آن که به مقدار چند میلیارد سلول افزایش یابند..

    زمانی که پزشکان به اشخاص مبتلا به سرطان اعلام می کنند که دیگر در بدن آنها سلول سرطانی وجود ندارد ، این حالت فقط بدان معناست که آزمایش ها دیگر قادر به ردیابی و پیدا کردن سلول های سرطانی نیست زیرا آن سلول ها به مقدار قابل رد یابی شدن در بدن وجود ندارند.

۲)  سلول های سرطانی بین شش تا ده مرتبه در دوره زندگی یک انسان پیدا می شوند. ۳)  زمانی که سیستم ایمنی انسان قوی باشد سلول های سرطانی از بین می روند و از ایجاد تومور سرطانی جلوگیری می شود. ۴) زمانی که شخص , بیماری سرطان دارد نشانه آنست که وی دارای نقص ایمنی شده است . این نقص ممکن است منشاء ژنتیک ، محیطی ، غذایی و عواملی درشیوه زندگی داشته باشد.     یک راه موثر برای جلوگیری از ابتلا به سرطان ,داشتن سیستم ایمنی سالم است .با طب مکمل هومیوپاتی سیستم ایمنی عالی را برای خود رقم بزنید.

لطفا این پیام را برای تمام کسانی که دوستشان دارید ارسال کنید. این مقاله را باید برای هر کسی که درزندگی برای شما اهمیت دارد ارسال کنید.

  دوستان , برای این که سالم بمانید تنها دو روش بیشتر وجود ندارد :

اول : تمام ویروس ها ,قارچ ها ,میکروب ها  ,انگل ها ,مواد سرطان زای موچود در هوا ,غذا ,آب و غیره را از بین ببرید. دوم این که ایمنی بدن خودتان را افزایش دهید .   هر آدم عاقلی می داند که روش اول شدنی و امکان پذیر نیست پس فقط می ماند روش دوم .

   

آیا شما زیاد مریض می شوید ؟

آیا دوست دارید مقاومت بدن شما در برابر ابتلا به انواع سرطان ها افزایش یابد .
آیا تمایل دارید از آموزش دکتر عادل حیدری نژاد برای تقویت سیستم ایمنی کودک خود استفاده کنید ؟

در اين فایل آموزشي دكترعادل حيدري نژاد خلاقانه به شما ياد مي دهد كه چطور ایمنی بدن طفل خود با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی ارتقا بدهید.  پيشنهاد مي كنم آموزش هاي دكتر عادل حيدري نژاد را از دست ندهيد.آموزش هايي كه حاصل سال ها تجربه طبابت هومیوپاتی ايشان است.

به شما اکیدا توصیه می شود  قبل از تصمیم به خرید ,حتما با کلیک بر روی لینک زیر, توافقنامه خرید از پزشک آنلاین را کاملا و با دقت مطالعه بفرمایید

http://www.pezeshkeonline.ir/article.aspx?p_id=136سوال :چرا و به چه دلیل باید از این آموزش استفاده کنید ؟
جواب : دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش بدهد.   دوستان ,باور کنید مسئله ورای یک آموزش ساده و یادگیری یک علم جدید است .مشکل خیلی جدی تر از چیزی است که حتی تصورش را بکنید .

با شروع فصل تحریم دارویی دیگر پشیمانی برای شما سودی نخواهد داشت . دوستانی که این فرصت را از دست می دهند هیچ کس را بجز خود نباید سرزنش کنند.

سوال : این آموزش مناسب چه کسانی نیست ؟
 جواب:  1-افرادي كه مبتلا به بدخيمي يا بيماري هاي مزمن جدي هستند.
2-كساني كه تحت درمان با داروهاي سركوب كننده سيستم ايمني قرار دارند مثل انواع كورتون و ... چرا ؟ به این دلیل که داروی هومیوپاتی با تحریک سیستم ایمنی فرد اثرش را در بدن ایجاد می کند و افراد فوق ایمنی ندارند تا داروی هومیوپاتی آن را بتواند تحریک کند فلذا در این ها اثری ندارد.

دوستان , این طور نیست که به محض مصرف این داروها بلافاصله سیستم ایمنی فرزند شما قوی شود بلکه بعد از حدود چهار ماه بتدریج شما متوجه تغییر محسوس و صعودی سطح سلامت فرزند خود خواهید شد.

نتیجه تصویری برای مسئولیت پزشکان

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت خود قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد  این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

ايمني بدن کودک خود را چطور با آموزش هاي ما بالا ببريد
ايمني بدن کودک خود را چطور با آموزش هاي ما بالا ببريد
محصول: ايمني بدن کودک خود را چطور با آموزش هاي ما بالا ببريد
تاریخ به روزرسانی: 1398/1/4
حجم فایل: 906 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ايمني بدن کودک خود را چطور با آموزش هاي ما بالا ببريد نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ایمنی بدن ، ایمنی بدن را چگونه بالا ببریم ، ایمنی بدن کودکان ، ایمنی بدن تقویت ، ایمنی بدن ضعف ، سیستم ایمنی بدن افزایش ، سیستم ایمنی پایین بدن ، درمان ایمنی پایین بدن ، چگونه سیستم ا