پزشک آنلاین
تنها کليد طلايي براي درمان جوش صورت و آکنه

تنها کليد طلايي براي درمان جوش صورت و آکنه


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 652 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 99,000 تومان

معرفی محصول:

آیا شما دچار جوش صورت و آکنه هستید؟
آیا راه های زیادی را برای درمان تجربه کرده اید ؟
آیا مایل به امتحان طب هومیوپاتی برای رفع مشکل خود هستید ؟

از آن جایی که تمایل دارید از آموزش های پزشک آنلاین برای رفع مشکل خود استفاده کنید لازم است مطلب زیر را تا به انتها و بدقت مطالعه و قبول بفرمایید.

توافقنامه خرید از پزشک آنلاین :  در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده ازآموزش های ما صرفا برعهده متقاضی آن می باشد و فرض را بر این می دانیم که بازدید کننده های محترم  وب سایت ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از دانش دکتر عادل حیدری نژاد و نیز با اعتماد کامل نسبت به شخصیت ایشان این آموزش  را سفارش داده اند و مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند. برای این که با متن این توافقنامه کاملا آشنا بشوید لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.pezeshkeonline.ir/article.aspx?p_id=136        

نتیجه تصویری برای سوالات متداول

سوالات متداول:

سوال: آیا منظور شما این است که فرزند من در صورت استفاده از آموزش شما, بهبودی 100 درصد پیدا می کند؟

جواب :خیر, ابدا منظورم این نیست. بله ممکن است وی با این درمان بهبودی عالی پیدا کنید ولی امری قطعی نیست. سوال من از شما این است اگر چنانچه بعد از مراجعات پزشکی مکرر و ناامید شدن , او با این درمان بتواند فقط 20 درصد بهبودی بیشتر پیدا کند آیا برای شما اهمیت ندارد؟  به نظر من اگر من فقط  ده درصد افزون بر سایر معالجات همکاران, بتوانم باعث بهبودی وی بشوم پس این نشان می دهد که من در کارم موفق بوده ام.

سوال: آیا شما بابت نتیجه درمانی مثبت فرزندم با توجه به آموزش ها به من تضمین می دهید؟

جواب :خیر .در هومیوپاتی پاسخ درمانی به عوامل متعددی بستگی دارد که مجال توضیح آن ها در اینجا نیست.ولی بیمارانی که قبلا نزد اینجانب با این روش خوب شده اند می تواند بزرگترین ضمانت برای شما باشد.با کمی تحقیق در اینترنت و یا آشنایان با آن می توانید آشنا بشوید.

سوال  : این آموزش مناسب چه کودکانی نیست ؟

جواب :کودکانی که به هر شکل دچار مشکل در سیستم ایمنی هستند مثل ابتلا به سرطان ,آن هایی که تحت درمان رادیوتراپی و شیمی درمانی هستند و نیز اطفالی که تحت درمان داروهای کورتونی هستند نمی توانند از این فایل آموزشی استفاده کند , چرا که طب هومیوپاتی در مورد آن ها جواب نخواهد داد.  

      Ù†ØªÛŒØ¬Ù‡ تصویری برای ‪pdf‬‏

سوال :فایل های آموزشی دقیقا چه چیزی هستند ؟

جواب : این ها یک فایل قابل دانلود با فرمت پی دی اف و با صفحات بسیار کم است که در آن نحوه درمان مشکل کودک تان به شما با طب هومیوپاتی آموزش داده می شود.

سوال : نحوه کار چگونه است؟

جواب : بعد از خرید محصول ,می توانید آن را بلافاصله دانلود کنید. این فایل متعلق به خانواده کسی است که بهای آن را پرداخت کرده و اشتراک آن با دیگران شرعا حرام است .

  مزایای استفاده از این فایل آموزشی:

1-هزینه های درمان فرزند شما با طب هومیوپاتی بسیار کاهش می یابد .

2-در این روش عوارض شیمیایی تحمیل شده به فرزند شما کاهش می یابد.

درخواست خرید این محصول به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از پزشک آنلاین توسط خریدار و قبول ضمنی مندرجات آن از سوی ایشان می باشد .

تنها کليد طلايي براي درمان جوش صورت و آکنه
تنها کليد طلايي براي درمان جوش صورت و آکنه
محصول: تنها کليد طلايي براي درمان جوش صورت و آکنه
تاریخ به روزرسانی: 1397/9/13
قیمت: 99,000 تومان
حجم فایل: 652 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
تلفن فروشنده: 09108692452
پشتیبانی و نظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


محمد محمدی (20:22   1397/8/21)

خیلی عالی بود
من استفاده کردم و راضیم
مرسی از سایت خوبتون
کد: 77


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره تنها کليد طلايي براي درمان جوش صورت و آکنه نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: جوش صورت ، جوش صورت نشانه چیست ، جوش صورت را چگونه از بین ببریم ، جوش صورت از بین بردن ، جوش صورت از نظر طب سنتی ، جوش صورت برای چیست ، جوش صورت به چه دلیل است ، جوش صورت پوست چرب ، جوش ص
پشتیبانی: پزشک آنلاين
09108692452
پشتیبانی