پزشک آنلاین
به نوزاد خود آرامش هدیه بدهید

به نوزاد خود آرامش هدیه بدهید


وضعیت:
روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 552 کیلوبایت
قیمت: 39,000 تومان
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:

شب از نیمه گذشته اما همچنان صدای گریه نوزاد به گوش می‌رسد. ساعت‌هاست که بی‌قراری می‌کند و تلاش پدر، مادر و اطرافیان برای آرام کردنش بی‌نتیجه است. یکی می‌گوید شاید خودش را خیس کرده، دیگری می‌گوید شاید گرسنه است یا ممکن است گوشش درد می‌کند اما هیچ‌کدام از اینها دلیل گریه کودک نیست در واقع این نوزاد معصوم دلش درد می‌کند و هیچ چاره‌ای جز گریه کردن ندارد. این گریه‌های شبانه که ممکن است چند ماه نیز طول بکشد، می‌تواند اثرات مخربی روی روابط خانواده بگذارد و والدین را دچار سردرگمی و گاهی اضطراب و افسردگی کند.

در این فایل آموزشی دکتر عادل حیدری نژاد خلاقانه بطور تضمینی به شما یاد می دهد که چطور با این مشکل طفل خود مقابله کنید.   اگر تمام راه ها را امتحان کرده اید ولی نتیجه نگرفته اید پیشنهاد می کنم آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد را از دست ندهید.آموزش هایی که حاصل سال ها تجربه طبابت ایشان است. تصور کنید که شما می توانید با فقط یک ویزیت تخصصی اطفال براحتی از شر این مشکل خلاص بشوید.اگر فکر می کنید که می توانید این آموزش ها را در اینترنت رایگان بدست بیاورید پیشنهاد می کنم همین حالا این صفحه را ترک کنید و به جستجو در اینترنت بپردازید.

   

نتیجه تصویری برای ‪pdf‬‏

سوال : این محصول دقیقا چه چیزی است ؟

جواب : این محصول یک فایل قابل دانلود با فرمت پی دی اف شش صفحه است که در آن نحوه درمان بی قرار ی نوزاد به شما آموزش داده می شود.

سوال :چرا این فایل گران است ؟ جواب : شما بابت یک فایل آموزشی این مبلغ را نمی پردازید بلکه پرداخت این هزینه از سوی شما بابت تجربه بیست و پنج ساله و نیز دانش هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد است.

سوال : نحوه کار چگونه است؟ جواب : بعد از خرید محصول ,می توانید آن را بلافاصله دانلود کنید. این فایل متعلق به خانواده کسی است که بهای آن را پرداخت کرده و اشتراک آن با دیگران شرعا حرام است .

و اما سوال آخر : این محصول مناسب چه شیرخوارانی نیست ؟

اگر نوزاد شما بسیار بی قرار است , در دوازده ساعت گذشته مدفوع و یا دفع گاز نداشته است   ,   بی حال است و یا استفراغ مکرر دارد  , حتما باید سریعا وی را به اورژانس اطفال ببرید و اصلا این محصول کمکی به شما نمی کند .

درخواست خرید این محصول به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از پزشک آنلاین توسط خریدار و قبول ضمنی مندرجات آن از سوی ایشان می باشد .

به نوزاد خود آرامش هدیه بدهید
به نوزاد خود آرامش هدیه بدهید
محصول: به نوزاد خود آرامش هدیه بدهید
تاریخ به روزرسانی: 1397/6/1
حجم فایل: 552 کیلوبایت
فروشنده: پزشک آنلاين
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره به نوزاد خود آرامش هدیه بدهید نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: دل درد ، دل درد کودک ، کولیک ، کولیک شیرخوار ، دل درد کولیکی ، کولیک نوزادی ، قولنج نوزاد